Dnes je krásný den ......

4. března 2017 v 12:55
Tak jsem tady už podruhé.
Protože se blíží svátky jara - Velikonoce, připomenu si a vám nabídnu fotky ke kouknutí z kouska těchto svátků loňských.
Spolu s ostatními nadšenci jsem se podílela na velikonoční výstavě v Domku Boženy Němcové v mém rodném městě. Už hodně roků tam nebydlím, ale 10 km z mého nynějšího bydliště není na překážku, abych se tam ráda vracela.Víte, ve kterém městě se Božena Němcová v roce 1837 vdávala a krátký čas žila ? Usmívající se
Hezký den!
Hanka z Podkrkonoší
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zdenka Zdenka | Web | 6. března 2017 v 18:13 | Reagovat

Musím přiznat, že ačkoliv jsem v Kostelci pár let bydlela v Domku jsem nikdy nebyla :-) To bude asi tím, že jsem větší část života prožila ve Skalici a ta Božena mi víc sedí tam :-) :-) Hezký večer přeji :-)

2 bavi-mne-to bavi-mne-to | 6. března 2017 v 19:18 | Reagovat

Tak ona prožila v Kostelci jen, dá se říci půl roku- od podzimu do dubna.Hned po svatbě. Tak je jasné, že je víc spjatá se Skalicí a s Ratibořicemi.Já jsem v Kostelci prožila dětství, mládí a taky jsem v Domku byla až teď před 2 roky, kdy jsem byla bývalými spolužáky požádána o pomoc při výstavách , kterými Vlastivědný spolek chce Domek víc zviditelnit.Děkuji za návštěvu a přeji hezké dny!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama